slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 210 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (4 714 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 410 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności dużym potencjałem (działalność usługowa). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie + umeblowanie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. W jej wnętrzu znajdziemy między innymi ogrzewanie podłogowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: sauna + kotłownia + strefa rekreacyjna + 2-stanowiskowy garaż + wc;
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + oranżeria + wiatrołap + kuchnia + łazienka’;
KONDYGNACJA 1/2: balkon + sypialnia;
KONDYGNACJA 1: aneks kuchenny + łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem oraz rewelacyjną lokalizacją w cichej okolicy (centrum). Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5638)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl