slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Gdynia

Rezydencja do wynajęcia Gdynia

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 100 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2003 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 418,5 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na dziesięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 15 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja pod długoterminowy wynajem. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyposażona została w liczne udogodnienia, jak np.:
– własna studnia;
– przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia olśniewa już od pierwszego przekroczenia swojego progu wysmakowanym, eleganckim i wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO / STREFA JEDEN: łazienka z wc + salon + kuchnia + jadalnia + korytarz + pomieszczenie gospodarcze;
KONDYGNACJA JEDEN / STREFA JEDEN: mini siłownia + 4 sypialnie + 2 łazienki z 2 wc;
KONDYGNACJA ZERO / STREFA DWA: kuchnia + 4 pokoje + 2 wc.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może również imponującą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Okolica uważana jest za atrakcyjną oraz dynamicznie rozwijającą się. Potencjał luksusowej rezydencji na wynajem można dodatkowo podnieść poprzez dzierżawę sąsiedniej działki (dodatkowo płatne). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca ponadto możliwością prowadzenia w jej wnętrzu działalności gospodarczej (gabinety lekarskie, salon kosmetyczny, kancelaria prawna, klinika medyczna). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-763)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl