slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 735 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 147 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2013. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 000 zł/m2, rozkładem pomieszczeń na jednej, komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort jej użytkowania, w tym tymi energooszczędnymi, jak: fotowoltaika o mocy 10 KW czy bio-oczyszczalnia ścieków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje na pewno również przepięknym otoczeniem (pieczołowicie utrzymana działka z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem). Na działce znajdziemy również liczne udogodnienia: system odprowadzenia deszczówki, studnię głębinową z wodą do podlewania, pomieszczenie gospodarcze na drewno.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki poziom komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA ZERO: korytarz + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + garaż + osobne wc + 2 pokoje + taras;
KONDYGNACJA JEDEN: przestrzeń do własnego wykończenia + 2 pomieszczenia;

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto atrakcyjną lokalizacją blisko centrum, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, szkół, przychodni zdrowia, obiektów kultu religijnego. W okolicy znajdziemy także szkołę jazdy konnej oraz salę bankietową. Lokalizacja uważana jest za cichą i spokojną.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin bądź par. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1939)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl