slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 139,91 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 tys. zł (6 790 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 656 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim wytwornym wnętrzem, imponującym tarasem oraz starannie wypielęgnowaną działką. Dużą zaletą oferty jest dodatkowy budynek garażowo-gospodarczy. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji stanowią następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO: pomieszczenie gospodarcze + gabinet + wiatrołap + kuchnia + pokój dzienny + wc + + jadalnia + hol
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + 2 sypialnie + balkon + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np.
– klimatyzacja
– panele fotowoltaiczne
– monitoring
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– zautomatyzowany system nawadniania ogrodu
– własna studnia głębinowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również fantastyczną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5599)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl