slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 571 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 897 m2, a także ciekawa cena 750 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1983 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 210 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności fenomenalną lokalizacją nieopodal plaży miejskiej i jeziora. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto perfekcyjnie zaprojektowanym, przestronnym i przemyślanym wnętrzu, na które składają się:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– pralnia
– garaż
– pomieszczenia gospodarcze
– kuchnia
KONDYGNACJA 0:
– jadalnia
– łazienka
– hol
– pokój dzienny
– przedpokój
– taras
KONDYGNACJA 1:
– 2 balkony
– 2 łazienki
– 3 pokoje
– taras
KONDYGNACJA 2:
– 3 łazienki
– 3 pokoje
– aneks kuchenny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z dużym potencjałem pod własny biznes. Całość bardzo zagospodarowana. Na terenie działki znajdziemy przygotowane miejsce do zabaw dla dzieci, grill, altany, miejsce na ognisko, oczko wodne. Zapraszamy do zadawania pytań, obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i finalnie jej zakupu. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-940)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl