okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 294 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 490 000 zł (1 667 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 785 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 12 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją monumentalną bryłą w stylu kamienicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się pod dom opieki seniora, hospicjum, przedszkole lub żłobek. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wpisana do Wojewódzkiej Ewidencji Zabytków. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż podlega negocjacji. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1134)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl