slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,095 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 164 m2 powierzchni posadowiona na działce 417 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 677 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji imponującymi widokami z okien na zieleń (las) oraz eleganckim, wysmakowanym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet detal. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wygody. W jej wnętrzu znajdziemy rozprowadzoną instalację alarmową, a także światłowodową.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może urzekającą lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Szybko można stąd dojechać do centrum Zielonej Góry. Okolica bogata w niezbędną infrastrukturę handlowo-oświatową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w najwyższym standardzie „pod klucz”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także starannie odremontowanym wnętrzem. Króluje tu stonowana, relaksująca kolorystyka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: jednostanowiskowy garaż + pralnia + wc + sypialnia/gabinet + garderoba + sypialnia + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + korytarz;
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji mejlowo i w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-428)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl