slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 185 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 234 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 269,33 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, osiem pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2008 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,679 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim zamożnym mieszkańcom ogromne poczucie wygody i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe, domofon oraz instalację alarmową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje funkcjonalnym rozkładem, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI 0: hol + kuchnię + pokój dzienny + sypialnię + łazienkę + gabinet + wiatrołap;
na KONDYGNACJI 1: kuchnię + łazienkę + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne nowoczesne gadżety XXI wieku, jak np. sterowany aplikacją z telefonu piec, który sam pobiera pogodę z Internetu i dostosowuje swoje parametry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla majętnej, 2-pokoleniowej rodziny. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży całkowicie umeblowane.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na zamkniętym terenie, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo oraz prestiż. Lokalizacja znakomicie nadaje się dla zamożnych, lubiących aktywny wypoczynek rodzin (trasy rowerowe i biegowe), Ciekawostką są na pewno pełne grzybów lasy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, prestiżu, ciszy i spokoju. Na posiadających auta czeka jednostanowiskowy garaż w bryle + liczne miejsca postojowe przed budynkiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nie jest podpiwniczona. Warto w tym miejscu kilka słów napisać o przepięknie zagospodarowanej i zadbanej działce, którą podzielono na 2 części:
– CZĘŚĆ I (rekreacyjna). Doskonale miejsce na basen, kąt zabaw dla dzieci, ścianę wspinaczkową, trampolinę. Postawiono tu budynek gospodarczy, w którym składowane jest drewno na opał, przechowywane niezbędniki ogrodowe, a także stworzone zostało centrum dowodzenia systemu nawadniania ogrodu;
– CZĘŚĆ II (ogrodnicza). Idealne miejsce dla marzących o własnych, ekologicznych warzywach i owocach. Drzewa i krzewy owocowe zawsze obficie obradzają. Stoi tu szklarnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zachęcam do obejrzenia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-924)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl