slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 153,6 m2, a także ciekawą ceną 689 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1985 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 514 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 486 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim słonecznym, jasnym i przestronnym wnętrzem. Przemyślany rozkład pomieszczeń obejmuje:
PRZYZIEMIE:
– letnia kuchnia;
– łazienka z wc;
– pomieszczenie z piecem;
– pomieszczenie gospodarcze;
PARTER:
– wiatrołap;
– hol;
– pomieszczenie do własnej aranżacji;
PIĘTRO:
– salon;
– 2 balkony;
– aneks kuchenny;
– strefa jadalniana;
– 2 pokoje;
– sypialnia;
– łazienka;
– wc.
Dużym udogodnieniem jest na pewno garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, nieopodal centrum. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie i estetycznie ogrodzona. Na posesji mieści się dodatkowo drewutnia oraz studnia (własne ujęcie wody).

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-424)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl