slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 256 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 890 tys. zł (3 477 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 162 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. fotowoltaika i solary do ogrzewania wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i wygody. W jej wnętrzu mamy, dla przykładu, rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością duży, utwardzany podjazd na kilka aut.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim kameralnym i wystylizowanym wnętrzem w optymistycznych, jasnych kolorach w połączeniu z drewnem. Niezwykle efektownie prezentuje się kominek w pokoju dziennym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1;
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + pralnia + kotłownia + pokój + łazienka z wc + taras + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: garderoba + pokój kąpielowy + balkon + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka ponadto starannie utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami roślin i drzew. Na działce dodatkowo postawiono wędzarnię + letnią kuchnię + drewnianą altanę. W długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie trzeba dodać malowniczą lokalizację na skraju Pojezierza Myśliborskiego i Puszczy Barlinecko-Gorzowskiej. W okolicy mieści się również ładne jezioro. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3243)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl