slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 661 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 8 914 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 173,77 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2019 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,549 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu, wygody (rekuperacja + ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. W jej wnętrzu znajdziemy przygotowane miejsce do położenia instalacji alarmowej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z opcjonalnym pozostawieniem wyposażenia (do negocjacji). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także doskonałą lokalizacją w spokojnej, wygodnej i bezpiecznej okolicy. W zasięgu wzroku mamy wszystko, czego potrzebujemy do codziennego życia: bankomaty, sklepy, markety, dyskonty popularnych sieci, przychodnie zdrowia, apteki, szpital etc. Rodziny z małymi dziećmi zainteresują z kolei żłobki, przedszkola, szkoły i place zabaw. Entuzjaści ruchu na świeżym powietrzu docenią obiekty sportowe, siłownie, tereny zielone, ścieżki rowerowe etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje łącznie aż 5 miejsc postojowych (1 w garażu + 2 na podjeździe przed budynkiem + 2 wzdłuż ogrodzenia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami. Wisienką na torcie jest bajkowy ogród i fantastyczny taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (między innymi w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej oraz laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3521)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl