slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Kwidzyn

Rezydencja do wynajęcia Kwidzyn

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 900 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2016 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 100,92 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 3,7 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności wyśmienitą lokalizacją wśród zapierających dech w piersiach krajobrazów. To doskonałe miejsce dla entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu, gdyż w okolicy znajdą oni rozległe tereny rekreacyjne do turystyki pieszej i rowerowej. Luksusowa rezydencja do wynajmu gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie wśród licznych udogodnień podnoszących komfort jej użytkowania, jak np. klimatyzacja.

Luksusowa rezydencja na wynajem wraz z opcją korzystania z garażu oraz przepięknego ogrodu. W ramach wynajmu ekskluzywnej rezydencji nowi mieszkańcy zobowiązani są do pielęgnacji zieleni na terenie całej działki (wraz ze wspominanym ogrodem). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może także wysublimowanym wnętrzem zaprojektowanym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu. Znajdziemy tu następujące pomieszczenia i pokoje: taras + wiatrołap + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka + 3 pokoje + kuchnia + pokój dzienny + powierzchnia strychowa. W razie pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji do wynajęcia skontaktuj się zna mi drogą mejlową i umów się na prezentację.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5430)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl