slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 665 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 136,1 m2 powierzchni posadowiona na działce 709 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 886 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto zaliczyć komfortowe wnętrze oraz imponujący rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: jednostanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny + korytarz;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + balkon + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem/umeblowaniem. Duże wrażenie robi przepięknie utrzymany i zadbany ogród z tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, która zapewnia dogodny dojazd do drogi S3. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy przedszkola + żłobki + szkoły + markety. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje garaż w bryle budynku. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www. wgn.pl. Zapewniamy rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-466)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl