slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 062 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 349 m2, a także ciekawa cena 999 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 197,34 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim przepięknie i starannie odremontowanym wnętrzem gwarantującym przyszłym lokatorom życie na europejskim poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia zastanego w jej wnętrzu wyposażenia (do uzgodnienia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoja pieczołowicie wypielęgnowaną działką, na której znajdziemy wędzarnię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety), a także komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki mamy:
– sklepy;
– wyciągi narciarskie;
– górskie szlaki;
– tereny górzyste;
– lasy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale. Ten potencjał można zwiększyć, dokupując sąsiednią działkę. Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Majętne rodziny dysponujące kilkoma samochodami ucieszy zarówno jednostanowiskowy garaż, jak i dwa dodatkowe miejsca postojowe na podjeździe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także imponującymi widokami z okien. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3614)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl