slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 142,43 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (10 046 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 114 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do ostatecznego uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego wśród naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją przy lesie. Cisza i spokój. W najbliższej okolicy nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią zabudowaną wiatę garażową na 2 samochody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższe poczucie bezpieczeństwa, ale i wygody. O to pierwsze troszczą się elektrycznie sterowane, stalowe rolety antywłamaniowe, natomiast komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem: gabinet + taras + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny + pralnia + wc + łazienka + garderoba + 3 sypialnie + kotłownia + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie nowa i ekonomiczna w utrzymaniu (wysokiej klasy instalacja fotowoltaiczna + rygorystyczne normy budynków pasywnych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN oferuje kompleksową pomoc przy kredytowaniu zakupu. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5785)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl