slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajmu Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana na 2 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 7 000 zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na wynajem przepiękna działka o powierzchni 220 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy 6 pokoi. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2012 roku. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 220 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim wystylizowanym wnętrzem z następującym podziałem na pokoje i pomieszczenia:
PARTER:
– salon;
– aneks kuchenny;
– pokój;
– łazienka;
– przedpokój;
PIĘTRO:
– 4 pokoi;
– łazienka;
– przedpokój.
Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki komfort i życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca ogromnym potencjałem i doskonale nadaje się do szerokiej grupy klientów: zarówno do rodzin, jak i do firm zainteresowanych wynajmem w celach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Osoby zmotoryzowane docenią blaszany garaż.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu imponuje również fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepy, szkoły, apteki, kościoły, centra handlowe, restauracje. Wokół dużo zieleni. Cisza i spokój. Do centrum miasta można dojechać w 20 minut. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15791)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl