slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 12 047 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 6 107 670 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 507 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 355 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności prywatnym, przelewowym basenem, własną siłownią, salą kinową i fantastycznym tarasem, skąd podziwiać można zapierające dech w piersiach widoki. Zamożne osoby dysponujące kilkoma pojazdami docenia aż dwa miejsca parkingowe. Ciekawym rozwiązaniem podnoszącym komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest prywatna winda kursująca pomiędzy piętrami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją na terenie, który uznany został z jeden z najzdrowszych pod względem klimatu na ziemi. Tutaj słońce świeci niemal cały rok (320 dni).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień. Mamy tutaj między innymi:
– wydajny system wentylacji;
– ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana zgodnie z zasadami „zrównoważonego rozwoju”, aby utrzymać niski wpływ na środowisko (energooszczędność, najwyższej jakości materiały budowlane, naturalne materiały wykończeniowe, przyjazność środowisku). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem zaaranżowanym w skandynawskim designie. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie trzeba zaliczyć fenomenalną lokalizację na wzgórzu, blisko plaży i w otoczeniu zaplecza:
– sportowego;
– edukacyjnego;
– usługowego;
– handlowego;
– gastronomicznego;
– kulturalnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-276)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl