slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 234,87 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,62 mln zł (6 897 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 945 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu swoim kameralnym i nastrojowym wnętrzem, co zawdzięcza m.in. oryginalnemu oświetleniu tworzącemu niesamowity klimat. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką. Znajdziemy na niej dodatkowo:
– drewnianą oficynę;
– zadaszoną wiatę;
– podjazd wyłożony kostką brukową.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (system alarmowy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również wytwornym i stylowym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pralnia + kotłownia + garaż + gabinet/siłownia + łazienka + spiżarnia/garderoba + hall + wiatrołap + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + garderoba/pralnia + pokój rekreacyjny/kinowy + 3/4 sypialnie + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku, cichej i spokojnej okolicy. Właściciele aut z pewnością docenią garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje obsługę notarialną i pomaga w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2847)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl