slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2006 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 137 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 990 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 239,3 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 513 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym już w cenie umeblowaniem salonu, sprzętem AGD w kuchni, zabudową kuchni, małżeńskim łożem, a także szafami. Na właścicieli aut czeka garaż z automatyczną, zamykaną bramą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może bajkowym ogrodem, gdzie znajdziemy wiele nasadzeń pięknych roślin. Na działce mieści się również drewniana altana plus betonowy grill.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto wytwornym i stylowo zaaranżowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + korytarz + kotłownia + suszarnia + wc + kuchnia letnia
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + kuchnia + hol + gabinet + pokój dzienny + wc dla gości + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + balkon + garderoba + 3 pokoje
KONDYGNACJA 2: powierzchnia strychowa do adaptacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu. Skontaktuj się ze mną mejlowo, aby umówić się na prezentację ekskluzywnej rezydencji lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol i Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-69)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl