slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Lorca (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 915 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 943 890 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 95,2 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 300 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z basenem i zapierającymi dech w piersiach terenami zielonymi. Okolica uchodzi za niesłychanie malowniczą ze względu na otaczające inwestycję małe wioski i miasta z zabytkami architektury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami:
– kuchnia;
– taras;
– solarium;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji z całkowitym umeblowaniem (konieczna dopłata). Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży trzeba jeszcze dodać bajeczny ogród, który robi wrażenie na każdym oglądającym.

WGN zapewnia całkowitą obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-138)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl