slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 230 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,65 mln zł (7 174 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 098 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w cichej okolicy, ale bez konieczności rezygnacji z niezbędnej infrastruktury, jak: sklepów, szkół, przedszkoli. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią z kolei ścieżki rowerowe oraz tereny zielone. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również pieczołowicie utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami. Na działce postawiona jest altana.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana wieloma zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, jak np.
– solary;
– kominek z płaszczem wodnym;
– ogrzewanie podłogowe;
– rekuperacja powietrza;
– instalacja do odkurzacza centralnego;
– centralna stacja uzdatniania wody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również wytwornym, stylowym i estetycznie wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu:
na KONDYGNACJI 0: korytarz + pomieszczenie gospodarcze + łazienkę z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny
na KONDYGNACJI 1: łazienkę + 3 sypialnie.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1259)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl