widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2021 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 589 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 6 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 160 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia znajduje się w niesłychanie atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej, willowej dzielnicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– 2 łazienki.
Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca ponadto swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia przeszła generalny remont i jest przygotowana do wprowadzenia się nowych najemców. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu wyposażone już w niezbędne sprzęty kuchenne i meble. Na zmotoryzowanych czeka garaż, a także liczne miejsca parkingowe pod budynkiem. Mocnym atutem oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji są zapierające dech w piersiach widoki na jezioro.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12445)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl