imponując rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wielunia (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 750 tys.  zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 900 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2,5 tys. zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym, oświetlonym i automatycznie nawadnianym ogrodem z zagajnikami, lawendą, wydzielonym miejsca na grill i miejscem do odpoczynku lub uprawiania sportu. Amatorzy warzyw i owoców znajdują tu dyskretne miejsce na własny sad. Dużym udogodnieniem jest na pewno znajdująca się na działce praktyczna altana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w najnowsze zdobycze techniki, jak np. najszybsze, światłowodowe łącze internetowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to zaawansowany system alarmowy oraz wodne ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJI ZERO: garderoba + 4 pokoje + 2 łazienki + 2 hole wejściowe + wiatrołap
KONDYGNACJA JEDEN: sypialnia + łazienka + sauna z prysznicem + hol rekreacyjny + taras + hol + gabinet + kuchnia + 2 balkony + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA DWA: open space.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozbudowana w latach 2003 – 2005 i odremontowana w latach 2015 – 2018. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy na pewno dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo podpiwniczona z nieużytkowym poddaszem. Okolica przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż usytuowana w bardzo dobrej lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1485)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl