slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2012 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 645 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,6 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 283,42 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 048 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przestronnym i przepięknie urządzonym wnętrzem, gdzie mamy: aneks kuchenny + kuchnię + schowek + garderobę + pomieszczenie techniczne + salon + garaż + hol + pralnię + 2 łazienki + jadalnię + 3 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele nowoczesnych technologii, jak np. światłowód, centralny odkurzacz czy prywatny zmiękczacz wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno wysoki komfort, jak i poczucie bezpieczeństwa (wideodomofon). Osoby zmotoryzowane docenią garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie wypielęgnowaną działką z fantastycznym ogrodem. Teren porastają liczne, przepiękne nasadzenia bujnej roślinności. Znajdziemy tu również saunę oraz basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także imponującą lokalizacją blisko lasu z łatwym dojazdem do większych miast. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu amatorzy sportów wodnych i jazdy konnej. W zasięgu wzroku mamy bogate rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługowo-oświatową (place zabaw + szkoły + markety + restauracje + dyskonty + stacje paliw + sklepy + szpital + basen + dom kultury). Cisza i spokój. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-99)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl