slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 119 m2, a także ciekawą ceną 5,9 tys. zł/m-c. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do wynajęcia perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajmu rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oddana została do użytku w 2022 roku. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 600 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusu, wygody, komfortu i prestiżu. To również propozycja dla osób, które szukają atrakcyjnej lokalizacji w cichej i bezpiecznej okolicy, niedaleko dużego miasta (dojazd do Szczecina zajmuje nieco ponad 5 minut). Na szczęście nie brakuje tu niezbędnych w codziennym życiu sklepów, punktów usługowych, przedszkoli, szkół etc. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają obiekty sportowe, jezioro, stadninę koni, a także ścieżki rowerowe.

Luksusowa rezydencja do wynajmu wykończona „pod klucz” wysokiej jakości materiałami. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zapewnia swoim najemcom wysoki standard bezpieczeństwa, o co dba instalacja alarmowa. Dużym udogodnieniem jest na pewno podnoszące komfort użytkowania szczególnie w chłodniejsze dni ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające większą liczbę samochodów zainteresuje kilka wydzielonych miejsc parkingowych.

Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się praktycznym i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: gabinet + łazienka z wc + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: salon kąpielowy + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia nieużytkowego poddasza.
Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może także starannie wypielęgnowanym ogrodem oraz słonecznym tarasem.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13400)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl