slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 430 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,2 mln zł (5 116 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 15 784 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 6 pokoi. Cena do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ogromną powierzchnią, przestronnym wnętrzem oraz malowniczą działką z fantastycznym ogrodem. Wokół czyste powietrze i otoczenie zieleni. Tutaj słońca nikomu nie zabraknie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się nieopodal słynnego w całej Europie i prestiżowego pola golfowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na apartament w centrum Gdańska.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również starannie wypielęgnowaną i zagospodarowaną działką, na której znajdziemy m.in.
– altanę;
– piec grillowy;
– zarybione oczko wodne z kaskadą;
– huśtawki;
– trampolinę;
– budynek dla dzieci;
– wyposażony budynek gospodarczo-warsztatowy;
– garaż;
– 3 zadaszone drewutnie;
– zadaszoną suszarnię na pranie;
– zadaszone pomieszczenie na odpady organiczne;
– studnię głębinową;
– rozprowadzone nawodnienie z 8 ujęć;
– basen.
Warto dodać, że do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy prywatny las z czterema zagajnikami oraz grzybami + sad z drzewami owocowymi + plantacja borówek amerykańskich oraz plantacja słodkich, żółtych malin.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym w cenie sprzętem domowo-warsztatowym, wliczając w to odśnieżarki, kosiarki itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– salon;
– 5 pokoi;
– 2 łazienki;
– hol;
– kuchnia;
– pomieszczenia piwniczne;
– siłownia z nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń;
– „open space” do własnego zagospodarowania;
– jednostanowiskowy garaż.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1213)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl