slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 234 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 185 m2, a także ciekawa cena 1,679 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 269,33 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nie jest podpiwniczona. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją wypielęgnowaną działką, którą właściciele podzielili na dwie strefy:
STREFA REKREACYJNA:
– miejsce na basen;
– plac zabaw dla dzieci;
– ściana wspinaczkowa;
– trampolina;
– budynek gospodarczy;
STREFA OGRODNICZA:
– szklarnia;
– powierzchnia pod hodowlę ekologicznych warzyw i owoców.
Majętne osoby dysponujące kilkoma samochodami mają możliwość parkowania zarówno w garażu, jak i na wielu miejscach postojowych przed budynkiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, prestiżu, ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na prestiżowym, zamkniętym terenie, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo. To wymarzona propozycja dla zamożnych klientów lubiących aktywny wypoczynek (trasy rowerowe i biegowe). Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest kompletnie umeblowana i wyposażona w nowoczesne rozwiązania. Ciekawostką jest na pewno sterowany za pomocą aplikacji piec, który sam pobiera pogodę z Internetu i na jej podstawie dostosowuje swoje parametry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznie zaprojektowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– kuchnia;
– sypialnia;
– gabinet;
– hol;
– salon;
– wiatrołap;
– łazienka;
WYŻSZA KONDYGNACJA:
– łazienka;
– 4 sypialnie;
– kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu. O to pierwsze troszczy się instalacja alarmowa i domofon. Za komfort z kolei odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-924)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl