slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 172 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,299 mln zł (7 552 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 368 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. W najbliższej okolicy czeka wiele atrakcji, jak na przykład: Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Rezerwat Przyrody, Górski Park Równica, Amfiteatr, Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnia, Muzeum Ustrońskie, Park Linowy, Kolej Linowa, Park nad Wisłą z atrakcjami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także najbliższym otoczeniem – starannie zadbaną i zagospodarowaną działką, na której znajdziemy drewutnię + drewnianą altanę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + kuchnia + hol + jadalnia + 2 tarasy + pokój dzienny + przejście do garażu;
KONDYGNACJA 1/2: pokój;
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 sypialnie + łazienka;
KONDYGNACJA 2: nieużytkowa powierzchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom wysoki standard bezpieczeństwa, za co odpowiada zaawansowana instalacja alarmowa wspierana przez liczne kamery. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26588)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl