slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Konin

Rezydencja do wynajmu Konin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana na trzech kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 7 tys. zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na wynajem przepiękna działka o powierzchni 1 300 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzą sześć pokoi. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 1990 roku. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 280 mkw.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się estetycznie wykończonym, wystylizowanym i przepięknie wyposażonym/umeblowanym wnętrzem. Znajdziemy tu:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenia;
ŚRODKOWY POZIOM: pokój + jadalnię + przedpokój + wiatrołap + pralnię + wc + kuchnię + salon;
WYŻSZY POZIOM: łazienkę + wc + 3 pokoje;
NAJWYŻSZY POZIOM: pokój + łazienkę z wc.

Luksusowa rezydencja na wynajem z 3 garażami. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca ponadto starannie zadbanym ogrodem i ogromnym tarasem. Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się przepiękną lokalizacją w pobliżu jeziora. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego: punktów usługowych, sklepów, galerii handlowej etc.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana zamożnym klientom poszukującym życia na imponującym poziomie w otoczeniu luksusu, komfortu, bezpieczeństwa i w ciszy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do wynajęcia) proszę o kontakt mailowy. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-472)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl