slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 517 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,499 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 176 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 700 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów, którzy szukają doskonałej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy oraz w otoczeniu dziewiczej przyrody (las, tereny spacerowe). Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do centrum oraz na autostradę. Duże wrażenie robi starannie zadbany ogród z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Rodziny posiadające samochód docenią dwustanowiskowy, wolno stojący garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim gustownie wystylizowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ 1:
– pokój gościnny;
– łazienka;
– 3 sypialnie;
KONDYGNACJĘ 0:
– gabinet;
– jadalnia;
– hall;
– łazienka;
– kuchnia;
– taras;
– pokój dzienny;
– wiatrołap;
KONDYGNACJĘ -1:
– pralnio-suszarnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– pokój telewizyjny;
– siłownia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod działalność gospodarczą, na co pozwala powierzchnia w podpiwniczonej części budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto zjawiskową, nietuzinkową architekturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9510)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl