slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 371 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 750 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 200 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2012 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,15 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z imponującym, eleganckim wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom nie tylko najwyższy stopnień bezpieczeństwa, ale i komfortu. O to pierwsze troszczy się alarm oraz zewnętrzne żaluzje. Komfort z kolei podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w trzy różne rodzaje ogrzewania: kominek w pokoju dziennym z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + ogrzewanie elektryczne na podczerwień + dwufunkcyjny piec gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się eleganckim, wytwornym i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na dwie strefy: dzienną i nocną:
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + schowek + taras + spiżarnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + łazienka + gabinet + garderoba + hol
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 łazienki + garderoba + 2 balkony + 3 sypialnie + hol
KONDYGNACJA 2: nieużytkowy strych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto przepięknym ogrodem, gdzie mieści się plac zabaw dla dzieci z huśtawką i drewnianą altaną. Uroku działce dodaje skalniak. Właściciele aut z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaliczyć koniecznie należy również rewelacyjną lokalizację na wzgórzu z imponującymi widokami na łąki oraz góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle reprezentacyjna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26942)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl