slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 560 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 800 tys. zł (1 429 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1990 roku z funkcjonalnym układem jedenastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji przepiękną architekturą oraz fantastycznymi widokami roztaczającymi się z jej okien. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Na zmotoryzowanych czekają dwa garaże. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje estetycznym, wysublimowanym wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM + POZIOM 1: kuchnia + salon + toalety + taras + hol + spiżarnia + 7 pokoi + gabinet + 2 łazienki + jadalnia;
SUTERYNA: wc + 2 garaże + kuchnia + 2 pokoje + łazienka;
WYŻSZY POZIOM: 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również starannie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o prowadzeniu własnego biznesu (sala bankietowa z pokojami gościnnymi, opieka dla seniorów). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób, które szukają najwyższego standardu i życia na światowym poziomie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w perfekcyjnej lokalizacji, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej i lasu, co gwarantuje ciszę oraz spokój. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-318)

Kontakt:
e-mail: j.luczak-pruszek@wgn.pl