slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 223,9 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,8 mln zł (8 039 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 198 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z ujętymi w cenie kuchennymi meblami oraz sprzętem AGD. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele udogodnień, jak np.: rzutnik multimedialny w pokoju dziennym, dzięki któremu możemy poczuć się jak na seansie kinowym, przygotowana instalacja pod nagłośnienie ze strychu na pokoje i taras, przygotowana instalacja pod monitoring, instalacja alarmowa, oświetlenie dzień/noc w każdym pokoju, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym w wytwornym stylu przez profesjonalne studio projektowe wnętrzem, na które składają się następujące pokoje:
KONDYGNACJA 0: taras + 2 stanowiskowy garaż + pomieszczenie techniczne/kotłownia + łazienka + hol + pokój/gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE: balkon + 3 pokoje + 2 łazienki + garderoba + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknym ogrodem obsadzonym tujami. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydenci do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13681)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl