slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 192 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,35 mln zł (7 31 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 737 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów, którzy szukają życia na europejskim poziomie, najwyższego komfortu i zapewnienia bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu:
NIŻSZY POZIOM: salon + taras + wc + kuchnia + ganek + garaż;
WYŻSZY POZIOM: 2 łazienki + pralnia + pokój + garderoba + 2 sypialnie + 3 balkony.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferowana z całkowitym wyposażeniem.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-282)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl