komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Campoamo (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Campoamo (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Campoamo). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 824 000 EUR (3 584 400 złotych). Powierzchnia 225 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 15 931 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 225 -metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż olśniewa swoją nowoczesnością, elegancją, prestiżem oraz klimatem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 4 sypialnie + solarium + 3 łazienki + basen + salon + taras + kuchnia. Koniecznie w tym miejscu należy nadmienić, że do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy przepiękny ogród. Długa listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka elitarna lokalizacja na nobilitującym osiedlu. Bliskość morza, cudowny klimat i piękny region zapraszają rzesze wczasowiczów.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych willi należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-123)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)