reprezentacyjne wejście z kolumnami do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 519 000 złotych. Metraż 150 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 460 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1541-metrowej działce.

Duża zaletą luksusowej rezydencji do sprzedaży jest malownicza, spokojna okolica z przepięknym widokiem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– przedpokój
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
PODDASZE:
– 3 pokoje
– 3 balkony
– salon
– pralnia
– łazienka z wc.

Dla podwyższenia komfortu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano w niej ogrzewanie podłogowe. Na osobną uwagę zasługuje na pewno bogato zagospodarowany ogród. Gorąco polecam luksusową rezydencję. Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1473)

Kontakt:
e-mail: g.wincenciak@wgn.pl

x (x)
x (x)