zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży San Miguel De Las Salina (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży San Miguel De Las Salina (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (San Miguel De Las Salina). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 749 000 EUR (3 265 640 złotych). Metraż 197 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 16 577 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 500-metrowej działce.

Unikatowa lokalizacja uważana za jedną z najbardziej słonecznych, ciepłych i pogodnych w całej Hiszpanii to kolejny, mocny atut tej oferty. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim prestiżem, luksusem i przestronnością pomieszczeń. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: solarium + 4 sypialnie + basen + 4 łazienki + taras + salon + kuchnia. Niemałe wrażenie robi też zadbany ogród.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji na sprzedaż należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-87)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)