komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 428 000 EUR (1 840 400 złotych). Powierzchnia 140,9 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 13 062 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 350-metrowej działce.

Starannie zadbany ogród, klimatyzacja we wnętrzach, ogrzewanie podłogowe oraz solarium na dachu z olśniewającymi widokami na Morze Śródziemne to kolejne atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nie można zapomnieć również o znakomite lokalizacji, bowiem luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się blisko słynnego pola golfowego oraz kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej (bary, restauracje, supermarkety, apteki).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także swoją architektoniczną, nowoczesną bryłą, prywatnym basenem oraz parkingiem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: salon + solarium + kuchnia + 2 tarasy + 3 sypialnie + 2 łazienki. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-65)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl