komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży San Pedro Del Pinata (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży San Pedro Del Pinata (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (San Pedro Del Pinata). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety. Cena – 252 900 EUR (1 102 644 złotych). Metraż 91,17 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 12 094 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 91-metrowej działce.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż olśniewa swoim prestiżem, elegancją i oryginalnym oświetleniem. To mieszanka halogenów z LED-ami oraz niezwykle efektowny downlight ledowy w toaletach. Warto podkreślić, że kuchnie są wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD, a w łazienkach rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Kolejnym, mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej malownicza lokalizacja na terenie prestiżowego kompleksu w spokojnej okolicy. W częściach wspólnych znajduje się basen. Okolica uchodzi za typowo hiszpańską z ładnymi, piaszczystymi plażami rozpiętymi między Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym. W pobliżu mieszczą się liczne wioski rybackie oraz jedne z największych parków narodowych . To tutaj można obserwować słynne różowe flamingi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla amatorów aktywnego wypoczynku i sportów wodnych. Także wielbicie golfa znajdą tu profesjonalne pola do uprawiania tego sportu. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych willi należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-68)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl