przestronne wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 434 000 EUR (1 866 200 złotych). Powierzchnia 180 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 10 368 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 307-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia nie tylko zapierającymi dech w piersiach widokami z okien, ale także samą, nowoczesną i odważną bryłą. Nie bez znaczenia jest też starannie wypielęgnowany i zadbany, duży ogród, a także znajdujący się obok basen. Dla rodzin posiadających samochód przewidziano wygodny garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zainteresować potencjalnych kupujących może również swoją doskonałą lokalizacją. W pobliżu kompletna infrastruktura handlowo-usługowa oraz plaża, obiekty sportowe, pole golfowe etc. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-63)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl