trzy ujęcia eleganckiego wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 650 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 800 m2, a także ciekawa cena 1,59 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 600 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano szesnaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (70 miejsc noclegowych). Warto w tym miejscu podkreślić znakomitą lokalizację gwarantującą ciągłość najmu i bliskość autostrady A4. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży spełnia standardy stawiane przez agencje pracy tymczasowej (ilość łóżek w pokoju).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki obecności monitoringu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w łącze internetowe o odpowiedniej przepustowości, z darmowym Wi-Fi dla wszystkich domowników. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca reprezentacyjnym wejściem z litego dębu łącznie z lustrem weneckim. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenia gospodarcze
POZIOM ZERO: 2 kuchnie + kafeteria + 7 pokoi + 3 łazienki
POZIOM JEDEN: kuchnia + 11 pokoi + taras + 3 łazienki
POZIOM DWA: 4 sypialnie + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + gabinet + komunikacja
POZIOM TRZY: przestrzeń do adaptacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega do negocjacji. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dużym atutem jest również fakt, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11551)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl