slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Grecja

Rezydencja na sprzedaż Grecja

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Grecja (Grecja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 953 000 zł (11 488 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 850 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje swoim majętnym właścicielom europejski standard życia w otoczeniu prestiżu, komfortu i licznych udogodnień, jak np. klimatyzacja. Osoby posiadające samochód zainteresuje na pewno spora liczba miejsc parkingowych. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje eleganckim i wytwornym wnętrzem, które zostało kompleksowo umeblowane oraz wyposażone. Dla właścicieli aut przygotowano liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie wykończonym ogrodem. Znajdziemy tu nie tylko przepiękny taras, grill, bar i basen, ale również nasadzenia kolorowych kwiatów. Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje dużym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ posiada licencję do wynajęcia turystycznego (EOT), dzięki czemu może być wynajęta jako zakwaterowanie wakacyjne. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją na łagodnym zboczu. To niezwykle elitarna okolica. Luksusowa rezydencja do sprzedaży mieści się na terenie nobilitującego kompleksu rezydencjalnego. W okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, tawern etc. Do plaży jest około dwa i pół kilometra. Z okien oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji roztacza się fantastyczny widok na morze. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepiękną, grecką architekturą.

Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN zapewnia w Grecji pomoc w uzyskaniu kredytu oraz wsparcie prawne na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Zajmiemy się wszystkim. Dodatkowo, już po zakupie luksusowej rezydencji, nasz człowiek na miejscu zajmie się nią przez cały rok. Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi organizacji Airbnb możesz cieszyć się pasywnymi dochodami z wynajmu turystycznego, a my zajmiemy się wszystkim – od przyjęcia gości po odprawę.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-251)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl