slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Lublin (okolice)

Dwór do sprzedaży Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie. Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 210 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 25 902 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu znajdziemy pięć pokoi na jednej, komfortowej kondygnacji. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy dwór na sprzedaż oddany do użytkowania w 1918 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży ustalona została na 1,7 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 8 095 zł/m2.

Luksusowy dwór na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją malowniczą i unikatową lokalizacją w dolinie rzeki, przy granicy z wąwozem lessowym. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany do majętnych klientów, którzy na nowo wypełnią ją pozytywną energią. Luksusowy dwór na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności przepięknymi widokami na dolinę, ale też ogromnym potencjałem komercyjnym (kompleks zabudowań z budynkiem gospodarczym + budynkiem po owczarni). Luksusowy dwór na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-413)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl