slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,89 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 320 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 150 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 906 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całym wyposażeniem i umeblowaniem bardzo wysokiej klasy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom nie tylko bezpieczeństwo, ale i życie na wysokim poziomie. Dba o to między innymi wodne ogrzewanie podłogowe. Dużą wagę dotychczasowi właściciele przykładali do kwestii bezpieczeństwa, dlatego w oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji znajdziemy zarówno domofon i alarm sterowany smartfonem, antywłamaniowe okna oraz monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto bajkowym ogrodem z imponującym widokiem na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także nowoczesnym designem oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM 0: garaż + pralnia + garderoba + wc + łazienka + taras + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny + hol;
POZIOM 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie + hol.

Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w zorganizowaniu finansowania – kredyty hipoteczne, inwestycyjne firmowe. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-196)

Kontakt:
e-mail: s.dyda@wgn.pl