slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 855 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 972 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 251 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,499 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co troszczy się zaawansowany monitoring. O komfort mieszkańców natomiast dba ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została również w inne nowinki technologiczne, jak np. rozbudowany system SATEL, instalacja fotowoltaiczna 10 KW, rolety z napędem w oknach.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesnym, designerskim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM -1: pomieszczenie + pomieszczenia gospodarcze + sauna + siłownia + kotłownia
POZIOM 0: łazienka + pokój gościnny + hall + przedpokój + spiżarnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
POZIOM 1: łazienka garderoba + 2 balkony + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się malowniczą lokalizacją graniczącą z obszarem “Natura 2000”. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się imponującymi widokami z okien na okolice. Majętne osoby dysponujące dwoma samochodami docenią dwustanowiskowy garaż. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup tej ekskluzywnej rezydencji, a także w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu. Dodatkowo oferujemy pakiet zniżek na materiały budowlane i wykończenia wnętrz. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2963)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl