slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Grecja (Ktikado)

Rezydencja na sprzedaż Grecja (Ktikado)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ktikado (Grecja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 7 337 440 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 400 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dziesięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2000. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 18 344 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się bowiem do prowadzenia własnego biznesu (wynajem turystom). Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem, który składa się z części otwartej i krytej. Zmotoryzowanych na pewno ucieszą aż trzy miejsca parkingowe na zewnątrz plus jedno w garażu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: łazienka + 2 pomieszczenia kuchenne + 2 salony + weranda + sypialnia + jadalnia;
POZIOM JEDEN: kuchnia + weranda + 2 sypialnie + salon + 2 łazienki;
APARTAMENTY DLA GOŚCI / POZIOM ZERO: łazienka + weranda + salon + aneks kuchenny + sypialnia;
APARTAMENTY DLA GOŚCI / POZIOM JEDEN: aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + 2 werandy + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż otoczona jest:
– bajkowym ogrodem;
– 3 półotwartymi dziedzińcami;
– pergolami z drewna tekowego.
W górnym ogrodzie urządzono miejsce do siedzenia z zewnętrznym kominkiem, z którego roztacza się wspaniały widok na morze oraz wyspę. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ciekawą architekturą w stylu weneckim, a także wykonaną w całości z kamienia bryłą.

Polecam i zapraszamy do zakupu tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-395)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl