slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 810 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,1 mln zł (5 062 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie piętnastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszej prezentacji fantastycznie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z grillem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale aranżacyjnym (parter do zagospodarowania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może komfortowo zadbanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu m.in.:
– basen;
– saunę;
– pokoje dla gości;
– jadalnię;
– łazienki;
– salon;
– sypialnie;
– kuchnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej dodatkowy potencjał komercyjny (pensjonat z bazą stałych klientów). O bezpieczeństwo właścicieli i gości dba zaawansowany system monitoringu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży swobodnie pomieści czterdzieści pięć osób. Z okiem rozpościerają się imponujące widoki na góry. To wyjątkowo cicha, spokojna, malownicza i otoczona lasami okolica (100 m od wyciągu krzesełkowego).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych biznesmenów i osób przedsiębiorczych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2250)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl