slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 329 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 204 300 zł (6,7 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca olśniewającymi widokami, jakie roztaczają się z okien na góry oraz morze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nobilitująca lokalizacją w otoczeniu handlowych dzielnic, wytwornych restauracji, sklepów, poru, szkoły czy pól golfowych. To wyjątkowo elitarne i prestiżowe osiedle blisko plaży.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również komfortowym i elegancko zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na: 3 łazienki + 4 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + taras. Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze basenu w częściach wspólnych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne rozwiązania podnoszące komfort jej użytkowania, jak np. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe itp. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest również ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. instalacji fotowoltaicznej.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl