slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Benahavís (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (18 170 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 993 m2, a także ciekawa cena 6 741 058 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 371 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za najprawdziwszą perłę na europejskim rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w prywatną windę między piętrami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim słonecznym tarasem. Mocnym punktem oferty są fantastyczne widoki, jakie roztaczają się z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na tak zwanym „otwartym planie” z dużymi oknami od podłogi do sufitu. Luksusowa rezydencja do sprzedaży uchodzi za nowoczesny „smart house”. Mamy tu możliwość inteligentnego sterowania niektórymi jej funkcjami za pomocą zdalnych urządzeń (tablet/smartfon). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także egzotycznym ogrodem. Podsumowując, luksusowa rezydencja na sprzedaż to kwintesencja najnowocześniejszego designu z absolutnym luksusem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-134)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl