slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Campoamo)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Campoamo)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Campoamo (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 475 650 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 197 m2 powierzchni posadowiona na działce 197 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 17 643 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem oraz prywatnym basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także kameralnym, eleganckim i wytwornym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
– taras;
– basen;
– solarium;
– 4 sypialnie;
– 3 łazienki;
– pokój dzienny;
– kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dodatkowo fantastyczną lokalizacją w zielonej okolicy z tropikalną roślinnością (pomarańcze, cytryny). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na terenie elitarnego osiedla willowego blisko morza. To niewątpliwie jedna z najbardziej topowych lokalizacji w całej Hiszpanii.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-124)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl