slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 747 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 27,95 mln zł (37 416 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 712 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale dzięki m.in. ogromnej działce, którą można podzielić i wybudować na jej terenie wiele budynków. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłatę prowizyjną dla biura pokrywa tylko właściciel. Olbrzymią zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są zapierające dech w piersiach widoki na Gibraltar oraz wybrzeże Afryki. To jedna z ostatnich takich luksusowych rezydencji na sprzedaż przy plaży, na wybrzeżu Costa del Sol.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej starannie wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7013)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl